Spring All-Academic Selections Announced

Spring All-Academic Selections Announced

1,049 Spring Student-Athletes Receive Honors

HADLEY, Mass. – A total of 1,049 student-athletes have been named to the 2016 NESCAC Spring All-Academic Team by the conference office today. To be honored, an individual must have reached sophomore academic standing and be a varsity letter winner with a cumulative grade point average of at least 3.35. A transfer student must have completed one year of study at the institution.

Of the 1,049 student-athletes named to the team, 331 were honored for the second time in their career, while 210 were recognized for the third time. In addition, 154 members of the group garnered both All-Academic and All-Conference accolades this spring, led by 28 student-athletes from Williams and 27 from Tufts. A total of 63 individuals were named to both the All-Sportsmanship and All-Academic Teams by the conference.

Twelve student-athletes distinguished themselves by receiving All-NESCAC, All-Sportsmanship, and NESCAC All-Academic. Four individuals collected all three honors in women’s outdoor track & field, including senior Halle Gustafson (Minneapolis, Minn.) of Middlebury, junior Katie Tonyai (Jaffrey, N.H.) of Trinity, senior Mary Ellen Caruso (Belmont, Mass.) of Tufts and junior Molly Schassberger (Smithfield, Maine) of Wesleyan. Three men’s tennis players, senior Michael Solimano (Montvale, N.J.) of Amherst, junior Michael Liu (Basking Ridge, N.J.) of Wesleyan and senior Jose Raventos (San Jose, Costa Rica) of Williams, garnered each award as well. Rounding out the list were senior Brandon Cushman (Gorham, Maine) of Middlebury (men’s outdoor track & field), senior Conner Gunn (Kingsport, Tenn.) of Amherst (baseball), senior Logan Jester (Tallahassee, Fla.) of Williams (men’s rowing), senior James Sullivan (Acton, Mass.) of Bowdoin (men’s outdoor track & field), sophomore Tess Trinka (Oak Park, Ill.) of Bowdoin (women’s tennis).

The 2016 Spring All-Academic Team includes a NESCAC Player of the Year, a NESCAC Pitcher of the Year, and a NESCAC Most Outstanding Performer. 

Wesleyan’s Marco Baratta (Tenafly, N.J.) was selected as the NESCAC Baseball Player of the Year, while receiving NESCAC All-Academic recognition for the first time. The senior paces the league with a .434 batting average and a .526 on-base percentage, is tied for the lead in hits (56), and ranks second in slugging percentage (.643), RBIs (40) and total bases (83).

Senior Mitchell Black (Brunswick, Maine) of Tufts was named the NESCAC Men’s Track & Field Outstanding Performer of the Meet. Black started the NESCAC Track & Field Championship by winning the 1,500-meter run with a time 3:52.28, and later crossed the finish line first in the 800-meter run with a mark of 1:51.36. Black will be participating in the 800-meter run at the NCAA Outdoor Track & Field Championships this weekend.

Tufts junior Speros Varinos (Middleton, Mass.) earned NESCAC All-Academic recognition for the second time in his career after being selected as the NESCAC Baseball Pitcher of the Year. Varinos finished the season with a 7-1 record after posting the second-lowest ERA among conference pitchers at 2.15 over 67.0 innings of work. His 79 strikeouts paced the league. 

Founded in 1971, the New England Small College Athletic Conference (NESCAC) consists of 11 liberal arts colleges and has consistently reflected its commitment to the values of athletics and academic achievement. The member colleges of the conference are Amherst College, Bates College, Bowdoin College, Colby College, Connecticut College, Hamilton College, Middlebury College, Trinity College, Tufts University, Wesleyan University, and Williams College.

Amherst  |  Bates  |  Bowdoin  |  Colby  |  Connecticut College  |  Hamilton 
  Middlebury  |  Trinity  |  Tufts  |  Wesleyan  |  Williams

 

2016 NESCAC Spring All-Academic Team
 

Amherst
Name Sport Yr. Hometown
Megan Adamo Women's Tennis Jr. Pittsburgh, Pa.
Drew Altizer Men's Lacrosse So. Alexandria, Va.
Daniel Annino Men's Lacrosse Sr. Seaford, N.Y.
Andrew Arnaboldi Men's Tennis Jr. New York, N.Y.
Abbey Asare-Bediako Women's Outdoor Track & Field So. Washington D.C.
Chris Baldi Baseball Jr. Mahwah, N.J.
Justin Barry Men's Outdoor Track & Field So. San Jose, Calif.
Ben Birkenfeld Men's Tennis So. Tenafly, N.J.
Gabriella Bishop Women's Outdoor Track & Field So.  Portland, Ore.
Betsy Black Women's Outdoor Track & Field Sr. Syracuse, N.Y.
Zach Brown Baseball So. Atlanta, Ga.
Rob Butko Men's Lacrosse Sr. Summit, N.J.
Claire Cagnassola Women's Lacrosse Jr. Summit, N.J.
Jack Cahill Men's Lacrosse So. Milton, Mass.
Jackie Calla Women's Tennis Jr. Tampa, Fla. 
Claire Carpenter Women's Tennis Jr. Wayzata, Minn.
Ryan Cassidy Men's Lacrosse Sr. Wellesley, Mass.
Sam Chen Men's Lacrosse Jr. Sudbury, Mass.
Helen Clapp Women's Outdoor Track & Field So.  Scarsdale, N.Y.
Kevin Connors Men's Outdoor Track & Field Jr. Belmont, Mass.
Julia Crerend Women's Lacrosse So. New Canaan, Conn.
Carlos de Bracamonte Men's Tennis Sr. Sunny Isles Beach, Fla.
Russell Einbinder Men's Tennis Sr. Roxbury, Conn.
Jeffrey Ewing Men's Outdoor Track & Field So. Needham, Mass.
Jesse Fajnzylber Men's Outdoor Track & Field Jr. Brookline, Mass.
Joe Feldman Baseball So. Bethesda, Md.
Ben Fife Men's Tennis Sr. Scarsdale, N.Y.
Dakota Foster Women's Lacrosse So. Brunswick, Maine
Kyra Gardner Women's Lacrosse So. Darien, Conn.
Charlie Gill Men's Lacrosse Sr. Exeter, N.H.
Thomas Gilligan Men's Lacrosse Sr. Edina, Minn.
Pike Goldschmidt Baseball Sr. Albany, Calif.
Becki Golia Women's Outdoor Track & Field So.  North Branford, Conn.
Danielle Griffin Women's Outdoor Track & Field So. Norwell, Mass.
Conner Gunn Baseball Sr. Kingsport, Tenn.
Kane Haffey Men's Lacrosse Sr. Duxbury, Mass.
Ryan Hardin Baseball So. Riverside, Conn.
Brent Harrison Men's Outdoor Track & Field Sr. Glen Cove, N.Y.
Mia Haughton Women's Lacrosse Sr. Princeton, N.J.
Victoria Hensley Women's Outdoor Track & Field Sr. Northport, N.Y.
Peter Horton Men's Outdoor Track & Field So. Bethesda, Md.
David Ingraham Men's Outdoor Track & Field So. Rochester, N.Y.
Vickie Ip Women's Tennis So. Hong Kong Island, Hong Kong, China
Adrienne Irmer Women's Tennis So. Minnetonka, Minn.
Ian Kadish Men's Lacrosse So. Salt Lake City, Utah
Kelly Karczewski Women's Lacrosse So. Darien, Conn.
Max Keeley Men's Lacrosse So. Eureka, Mo.
Drew Kelleher Men's Lacrosse So. Longmeadow, Mass.
Emy Kelty Women's Lacrosse Sr. Palo Alto, Calif.
Hanna Krueger Women's Lacrosse Jr. Charlotte, N.C.
Coco Kusiak Women's Lacrosse Jr. Longmeadow, Mass.
Sam Lawlor Men's Lacrosse Sr. St. Davids, Pa. 
Michael Litner Men's Lacrosse Sr.  Villanova, Pa.
Adele Loomis Women's Outdoor Track & Field So. Pratt, Kan.
Steven Lucey Men's Outdoor Track & Field Jr. Villanova, Pa.
Alena Marovitz Softball Jr. Northbrook, Ill.
Sarah McKay Softball Sr. Villanova, Pa.
Nic Meyer Baseball Sr. Paradise Valley, Ariz.
Nicolette Miranda Softball Sr. Mendham, N.J.
Birk Mitau Men's Tennis Sr. Minneapolis, Minn.
Keelin Moehl Women's Outdoor Track & Field Sr. Bend, Ore.
Sarah Monteagudo Women's Tennis Sr. Miami, Fla.
Craig Nelson Men's Outdoor Track & Field So.  West Islip, N.Y.
Scott Nelson Men's Outdoor Track & Field So. West Islip, N.Y.
Brian O'Malley Men's Lacrosse Jr. Medfield, Mass.
Gina Pagan Softball So. Orinda, Calif. 
Sonaali Pandiri Women's Outdoor Track & Field So. Pacific Palisades, Calif.
Dylan Park Men's Lacrosse Sr. Charlottesville, Va.
Rachel Passarelli Women's Lacrosse Sr. Hamden, Conn.
Bailey Plaman Softball So. Bloomington, Minn.
Christian Pluchar Baseball So. San Mateo, Calif.
Jonathan Ramirez Baseball Sr.  Wyckoff, N.J.
Leonie Rauls Women's Outdoor Track & Field So.  Larchmont, N.Y.
Aaron Revzin Men's Tennis Sr. Neeham, Mass.
Andrea Rijo Women's Lacrosse Jr. Basking Ridge, N.J.
Harry Roberson Baseball So. Arlington, Mass.
Nicky Roberts Women's Outdoor Track & Field So.  North Reading, Mass.
Greg Roder Men's Lacrosse So. Sudbury, Mass.
Sergio Rodriguez Baseball Jr.  Clermont, Fla.
Olivia Rosenfeld Women's Lacrosse So. Ridgewood, N.J.
Ashleigh Rutherford Softball Sr. Katonah, N.Y.
Jordan Sanford Men's Lacrosse So. Grand Rapids, Mich.
Rowena Schenck Women's Lacrosse So. Gloucester, Mass.
Sam Schneider Baseball So. San Diego, Calif.
Zach Schwartz Men's Lacrosse So. Parkland, Fla.
Jeff Seelaus Men's Outdoor Track & Field Sr. Wallingford, Pa.
Sam Silver Men's Tennis Jr. Bryn Mawr, Pa.
Lexi Sinclair Women's Outdoor Track & Field Sr. West Bloomfield, Mich. 
Michael Solimano Men's Tennis Sr. Montvale, N.J.
Max Steinhorn Baseball So. Bethesda, Md.
Riley Streit Baseball Sr. Oxford, Conn. 
Taylor Summers Softball Sr. Upper Saddle River, N.J.
Keenan Szulik Baseball Sr. Raleigh, N.C.
Myles Tang Men's Tennis Jr. Minneapolis, Minn.
Josh Thompson Men's Lacrosse Jr. Greensboro, N.C.
Cody Tranbarger Men's Lacrosse Jr. Louisville, Ky.
Lauren Tuiskula Softball Jr. Leicester, Mass.
George Ward Men's Lacrosse Jr. Duxbury, Mass.
Jacob Waskowitz Men's Lacrosse Jr. Avon, Conn.
Jack Wesley Men's Outdoor Track & Field So.  Pittsford, N.Y.
Sarah Whelan Women's Outdoor Track & Field Jr. Charlotte, N.C.
Derek Williams Men's Lacrosse Jr. Duxbury, Mass.
Kate Wyeth Women's Lacrosse Jr.  Concord, Mass.
Josh Young Men's Outdoor Track & Field Jr. Boulder, Colo.
Anton Zykov Men's Tennis Jr. Washington D.C.
       
Bates
Name Sport Yr. Hometown
Garrett Anderson Men’s Outdoor Track & Field So. Raleigh, N.C.
Emily Bacon Women’s Outdoor Track & Field So. Cromwell, Conn.
Cosmin Bardan Men’s Tennis Sr. Bacau, Romania
Saleha Belgaumi Women’s Outdoor Track & Field So. Karachi, Pakistan
Abigail Bierman  Women’s Rowing Jr. Bethlehem, N.Y.
Kent Byrd Men’s Lacrosse Jr. West Hartford, Conn.
Mikaela Bradley Women’s Lacrosse Sr. Ridgewood, N.J.
Alex Briody Women’s Lacrosse Sr. North Kingstown, R.I.
Cara Cappellini Women’s Lacrosse Sr. Manhasset, N.Y.
David Cappellini Men’s Lacrosse Sr. Manhasset, N.Y.
Katherine Courtney Women’s Outdoor Track & Field Sr. Hermosa Beach, Calif.
Allison Dewey Women’s Lacrosse So. Vergennes, Vt.
David Dick Men’s Outdoor Track & Field So. Ipswich, Mass.
Alexis Dickinson Women’s Outdoor Track & Field Sr. Brunswick, Maine
Joseph Doyle Men’s Outdoor Track & Field Jr. Glastonbury, Conn.
Chris Dsida Men’s Outdoor Track & Field So. Milton, Mass.
Christopher Ellis Men’s Tennis Jr. Shrewsbury, Mass.
Thomas Endean Men’s Outdoor Track & Field So. McLean, Va.
Elizabeth Erbafina Women’s Tennis Jr. Sudbury, Mass.
Julia Fisher Women’s Outdoor Track & Field Sr. Philadelphia, Pa.
Rachel Forcillo Women’s Outdoor Track & Field So. Grosse Pointe, Mich.
Evan Ferguson-Hull Men’s Outdoor Track & Field Jr. West Hartford, Conn.
Quinn Gardner Men’s Rowing So. Tucson, Ariz.
Sophia Gottlieb Women’s Rowing Jr. Bow, N.H.
Shannon Griffin Women’s Outdoor Track & Field Sr. Philadelphia, Pa.
Gregg Heller Men’s Outdoor Track & Field Sr. Walla Walla, Wash.
Charlie Hildebrand Men’s Lacrosse Sr. Berwyn, Pa.
Clarke Jones Men’s Lacrosse So. Pepper Pike, Ohio
Margaux Joselow Women’s Rowing Sr. Manchester, N.H.
Grace Jurkovich Women’s Rowing So. St. Paul, Minn.
Colin Kraft Men’s Outdoor Track & Field Jr. Northborough, Mass.
Rosemary Kyne Women’s Rowing So. Nashville, Tenn.
Kara Le Women’s Lacrosse Sr. Richboro, Pa.
William Lehrer Men’s Rowing Jr. Winchester, Mass.
Christopher Lietz Men’s Outdoor Track & Field So. Exeter, N.H.
Melanie Mait Women’s Lacrosse So. Ogunquit, Maine
Julia Mason Women’s Rowing Jr. Niskayuna, N.Y.
Welles Mathison Men’s Rowing Sr. Plymouth, N.H.
John McWilliams Men’s Outdoor Track & Field So. Severna Park, Md.
Lydia Merizon Men’s Rowing Sr. Neenah, Wis.
Reed Mszar Baseball So. Manassas, Va.
Emilie Muller Women’s Rowing Sr. Concord, N.H.
William Nelson Men’s Rowing Jr. New Canaan, Conn.
John Neufeld Men’s Tennis Jr. Doylestown, Pa.
Emma Noto Women’s Lacrosse Sr. Portland, Ore.
Kenneth O’Friel Men’s Lacrosse Sr. Scarsdale, N.Y.
Tyler Post Men’s Outdoor Track & Field So. Cheshire, Conn.
Roderick Pratt Men’s Rowing So. Arlington, Mass.
Molly Pritz Women’s Rowing Jr. Ithaca, N.Y.
Matthew Proto Men’s Lacrosse Sr. Chatham, N.J.
Jonathan Reid Men’s Rowing So. Simsbury, Conn.
Caroline Reynolds Women’s Outdoor Track & Field So. West Hartford, Conn.
Rachael Rosow Women’s Outdoor Track & Field So. Avon, Conn.
Stephen Rowe Men’s Outdoor Track & Field So. Gambier, Ohio
Elena Schroeder Women’s Outdoor Track & Field Sr. Clinton, Conn.
Chris Shaw Men’s Outdoor Track & Field Sr. Delmar, N.Y.
Allie Solms Women’s Lacrosse So. Bedford, N.H.
Burke Smith Men’s Lacrosse So. Wilton, Conn.
Suzannah Smith Women’s Lacrosse Sr. Brunswick, Maine
Colby Spehler Men’s Lacrosse Sr. Cold Spring Harbor, N.Y.
Caleb Stotz Men’s Outdoor Track & Field So. Pittsburgh, Pa.
Allen Sumrall Men’s Outdoor Track & Field Sr. Albuquerque, N.M.
Mary Szatkowski Women’s Outdoor Track & Field So. Buxton, Maine
Emma Taylor Women’s Rowing Sr. Scituate, Mass.
Mats Terwiesch Men’s Rowing So. Wynnewood, Pa.
Ben Tonelli Men’s Outdoor Track & Field So. Seattle, Wash.
Katherine Traquina Women’s Rowing Jr. Wayland, Mass.
Alex Tritell Men’s Outdoor Track & Field Sr. Bethesda, Md.
Jake Walsh Men’s Lacrosse Jr. Baltimore, Md.
Kyle Weber Men’s Lacrosse Jr. Chagrin Falls, Ohio
Gabriel Whitehead Men’s Rowing Jr. Shaker Heights, Ohio
Katharine Wick Women’s Outdoor Track & Field Sr. Hillsborough, Calif.
Hannah Wilson Women’s Outdoor Track & Field Jr. Brooklyn, N.Y.
Jessica Wilson Women’s Outdoor Track & Field Jr. Cumberland, Maine
       
Bowdoin
Name Sport Yr. Hometown
Devoe Arnold Men's Lacrosse So. Washington, D.C.
Syndey Avitia-Jacques Sailing So. Marina del Ray, Calif.
Emma Beecher Women's Lacrosse Sr. Morristown, N.J.
Anthony Bellavia Men's Outdoor Track & Field Sr. Waterville, Maine
Meghan Bellerose Women's Outdoor Track & Field Jr. West Newton, Mass.
Peter Bensen Men's Lacrosse So. Norwich, Vt.
Camil Blanchet Men's Lacrosse So. Swanzey, N.H.
Christopher Brown Men's Lacrosse So. Schenectady, N.Y.
Daniel Buckman Men's Lacrosse So. Marion Station, Pa.
Brooke Bullington Women's Lacrosse Jr. Palo Alto, Calif.
Nora Cullen Sailing So. Portsmouth, N.H.
Karina de Hueck Women's Lacrosse So. Evanston, Ill.
Stephan DeCarlo Men's Outdoor Track & Field So. Cos Cob, Conn.
Ryan Dixon Baseball So. Portland, Maine
Conor Donahue Men's Outdoor Track & Field So. Princeton, N.J.
Evann Dumont-Lapointe Baseball Jr. Kirkland, Quebec
Natalie Edwards Softball So. Pasadena, Calif.
Nicole Faber Women's Outdoor Track & Field Sr. Brookline, Mass.
Tracey Faber Women's Outdoor Track & Field Sr. Brookline, Mass.
Demi Feder Women's Outdoor Track & Field Jr. Malta, N.Y.
Leigh Fernandez Women's Lacrosse So. Portland, Maine
Duncan Finigan Baseball So. Milton, Mass.
Adam FitzGerald Men's Lacrosse Sr. Duxbury, Mass.
Louis Frumer Sailing So. Bowdoinham, Maine
Allyson Fulton Women's Outdoor Track & Field Sr. West Bloomfield, Mich.
Kelsey Gallagher Women's Lacrosse Jr. Belle Mead, N.J.
Julia Geaumont Softball Sr. Saco, Maine
Charles Gerrity Men's Lacrosse Jr. Cumberland, Maine
Pilar Giffenig Women's Tennis Jr. Salisbury, Conn.
Jake Griffin Sailing So. Yarmouth, Maine
Mettler Growney Women's Lacrosse Jr. New Canaan, Conn.
Noah Grubman Men's Outdoor Track & Field So. New York, N.Y.
Calvin Henry Men's Outdoor Track & Field Sr. Woodstock, Ga.
Leah Howard Women's Lacrosse So. West Newton, Mass.
Chester Jacobs Sailing Jr. Yarmouth, Maine
Matthew Jacobson Men's Outdoor Track & Field Jr. Westfield, Mass.
Sophia Janes Women's Lacrosse Sr. Salt Lake City, Utah
Katherine Kaufman Softball Jr. Arlington, Va.
Sarah Kelley Women's Outdoor Track & Field So. Winnetka, Ill.
John Kennealy Men's Outdoor Track & Field So. Cape Elizabeth, Maine
Thomas King Men's Outdoor Track & Field Jr. San Diego, Calif.
Lucinda Knott Women's Outdoor Track & Field Jr. London, England
Lucy Knowlton Women's Outdoor Track & Field Sr. Turner, Maine
Katharine Krupp Women's Outdoor Track & Field Sr. Carlisle, Mass.
Anisa LaRochelle Women's Lacrosse Jr. Washington, D.C.
Vincent LaRovere Men's Outdoor Track & Field So. Lynnfield, Mass.
Drew Little Men's Lacrosse So. New Albany, Ohio
Matthew Lyons Sailing Jr. Manhasset, N.Y.
Chad Martin Baseball Sr. Rawley, Mass.
Claire McCarthy Softball So. Mercer Island, Wash.
Raleigh McElvery Women's Outdoor Track & Field Sr. Mount Vernon, N.H.
Alexandra Miller Softball So. St. Paul, Minn.
Hunter Moeller Sailing Jr. Waite Hill, Ohio
Tully Moyer Men's Lacrosse So. Concord, N.C.
Peter Mumford Men's Lacrosse Jr. Plymouth, N.H.
Andrew Murowchick Men's Outdoor Track & Field Sr. Needham, Mass.
Christopher Nadeau Baseball Sr. Norfolk, Mass.
Lauren Nguyen Softball Jr. Lynnwood, Wash.
Liam Nicoll Men's Outdoor Track & Field So. Cheshire, Conn.
Sean Offner Men's Lacrosse Sr. Denver, Colo.
Martinique Ogle Sailing So. Piedmont, Calif.
Alexander Osgood Men's Lacrosse Jr. Marblehead, Mass.
Marisa O'Toole Softball Jr. Scarborough, Maine
Meredith Ott Women's Outdoor Track & Field Sr. Darien, Conn.
Calvin Park Men's Outdoor Track & Field Jr. Trumbull, Conn.
David Peck Baseball So. Old Lyme, Conn.
Lindsay Picard Women's Lacrosse Sr. New York, N.Y.
Catherine Price Sailing So. Freeport, Maine
Gil Roddy Men's Tennis So. Concord, Mass.
Connor Rooney Baseball So. Southborough, Mass.
Nicholas Sadler Baseball So. Atkinson, N.H.
Emily Salitan Sailing Sr. New York, N.Y.
Chase Savage Men's Tennis Sr. Bernardsville, N.J.
Parker Sessions Men's Lacrosse So. Baltimore, Md.
Kyra Silitch Women's Tennis Jr. New York, N.Y.
Samantha Stalder Women's Tennis Jr. Costa Mesa, Calif.
Kyle Stanley Baseball So. Shelburne, Vt.
James Sullivan Men's Outdoor Track & Field Sr. Acton, Mass.
Luke Tercek Men's Tennis So. Washington, D.C.
Benjamin Torda Men's Outdoor Track & Field So. Hastings-on-Hudson, N.Y.
Luke Trinka Men's Tennis Sr. Oak Park, Ill.
Tess Trinka Women's Tennis So. Oak Park, Ill.
Nicholas Walker Men's Outdoor Track & Field Sr. Lyme, Conn.
Kayli Weiss Women's Lacrosse So. Longmont, Colo.
Matthis Wieczorek Men's Lacrosse So. New Canaan, Conn.
Jade Willey Sailing Jr. Coronado, Calif.
Kyle Wolfe Men's Tennis So. Darien, Conn.
       
Colby
Name Sport Yr. Hometown
Bobbi Alman Women’s Rowing Jr. Los Gatos, Calif.
Maddie Andrews Women’s Rowing Jr. Wells, Maine
Jenna Athanasopoulos Women’s Outdoor Track & Field Jr. Fitzwilliam, N.H.
Michaela Athanasopoulos  Women’s Outdoor Track & Field Jr. Fitzwilliam, N.H.
Keith Barnatchez Men’s Outdoor Track & Field So. West Yarmouth, Mass.
John Baron Baseball So. Medfield, Mass.
Tom Barry Men’s Outdoor Track & Field Jr. Barrington, R.I.
Sophia Bartels Women’s Rowing Jr. Hanover, N.H.
Jessica Batchelder Women’s Outdoor Track & Field Jr. Kittery Point, Maine
Emma Berger Softball Jr. Newtonville, Mass.
McKayla Blanch Women’s Outdoor Track & Field Jr. Tewksbury, Mass.
Julian Boed Men’s Outdoor Track & Field So. Zuid-Holland, Netherlands
Fred Bower Men’s Rowing Jr. Cumberland Foreside, Maine
Emily Boyce Women’s Rowing Sr. Houston, Texas
Thomas Brewster Men’s Lacrosse Sr. Fairfield, Conn.
Jackie Brokaw Women’s Lacrosse  So. Darien, Conn.
Acadia Brooks Women’s Outdoor Track & Field Jr. Santa Fe, N.M.
Chase Brown Men’s Outdoor Track & Field Sr. West Boothbay Harbor, Maine
Riley Burke Men’s Lacrosse Jr. Corte Madera, Calif.
Adrienne Carmack Women’s Outdoor Track & Field So. Veazie, Maine
Katrina Chicojay Moore Women’s Rowing Sr. Arlington, Mass.
Brittany Chin Women’s Lacrosse Sr. Shrewsbury, Mass.
Griffin Clark Baseball So. Providence, R.I.
Jake Connelly Baseball Sr. North Attleboro, Mass.
Chrissy Coveney Women’s Lacrosse Jr. Hingham, Mass.
Sam Crimmins Men’s Outdoor Track & Field Jr. Swampscott, Mass.
Andrew Currier Baseball Sr. Santa Monica, Calif.
Roy Donnelly Men’s Outdoor Track & Field Jr. Hampden, Maine
Susannah Donoho Men’s Rowing Jr. Wilmington, Del.
Robert Donohue Baseball Jr.  Clinton, Mass.
Paul Dougherty Men’s Rowing Sr. Dover, Mass.
Sean Dougherty  Men’s Lacrosse Jr. Glenmoore, Pa.
Max Eberhart Men’s Lacrosse Sr. Rye Beach, N.H.
Blake Egan Baseball So. Madison, Conn.
Zach Ellenthal Baseball Sr. Wilton, Conn.
William Erwin Men’s Lacrosse So. New York, N.Y.
Sarah Evans Women’s Lacrosse Sr. Cohasset, Mass.
Grace Farnkoff Softball Jr. Scarborough, Maine
Matt Garcia Baseball So. Mamaroneck, N.Y.
Michaela Garrett Women’s Outdoor Track & Field Jr. Spruce Head, Maine
Tommy Griffith Men’s Outdoor Track & Field So. Simsbury, Conn.
Will Gross Men’s Rowing So. Moorestown, N.J.
Chris Hale Men’s Outdoor Track & Field So. Waterville, Maine
Katelyn Hamilton Women’s Rowing Jr. Arlington, Mass.
Hailey Hampson Women’s Outdoor Track & Field So. Boulder, Colo.
Tim Harris Men’s Rowing So. Waitsfield, Vt.
Maddie Hatch Women’s Lacrosse So. Wilbraham, Mass.
Loan Heilner Women’s Outdoor Track & Field So. Sandton, South Africa
Maggie Hojlo Women’s Outdoor Track & Field Jr. Wayland, Mass.
Abby Hooper Women’s Lacrosse Sr. Nahant, Mass.
Mark HoSang Men’s Tennis Sr. Bedford, N.H.
Libby Huber Women’s Rowing Jr. Bangor, Maine
Kenny Jacobson Men’s Lacrosse Sr. Duxbury, Mass.
Taylor Kennedy Women’s Outdoor Track & Field So. Hanson, Mass.
Emilie Klein Women’s Lacrosse Jr. North Andover, Mass.
Skylar Labbe Softball So. Danville, N.H.
Jake Lester Men’s Outdoor Track & Field So. Medfield, Mass.
Andrew Li Men’s Outdoor Track & Field So. Salt Lake City, Utah
Grant Lowensohn Baseball Jr. Fort Collins, Colo.
Georgia Lubrano Women’s Lacrosse Jr. Hanover, N.H.
Maddie Lupone Women’s Tennis So. New Canaan, Conn.
Ling MacLean Women’s Rowing So. Winchester, Mass.
Emma Marjollet Women’s Lacrosse Sr. Hingham, Mass.
Katie McLaughlin Softball Jr. Glenburn, Maine
Grace McVey Women’s Lacrosse Sr. Bronxville, N.Y.
Matt Martin Men’s Tennis So. East Sandwich, Mass.
Leo McGuinness Men’s Outdoor Track & Field Jr. Tuckahoe, N.Y.
Katie Metayer Women’s Outdoor Track & Field Jr. Wilbraham, Mass.
Daniel Meyer Men’s Rowing Sr. Brookline, Mass.
Chris Millman Men’s Outdoor Track & Field Sr. East Greenwich, R.I.
Michelle Minkin Women’s Rowing Sr. Brooklyn, N.Y.
Douglas Mo Men’s Tennis So. Douglaston, N.Y.
Becca Moore Women’s Lacrosse So. Concord, Mass.
Annie Morris Women’s Tennis Jr. Wilmette, Ill.
Emily Muller Women’s Rowing Jr. Norwich, Vt.
Vlad Murad Men’s Tennis Jr. Bacau, Romania
Celeste Murtha Women’s Lacrosse Jr. Natick, Mass.
Jimmy O’Donnell Men’s Outdoor Track & Field So. Melrose, Mass.
Tom O’Donnell Men’s Outdoor Track & Field Jr. Melrose, Mass.
Russ Ollis Men’s Lacrosse Sr. South Walpole, Mass.
Tom O’Shea Men’s Outdoor Track & Field Jr. Lynnfield, Mass.
Christian Papadellis Men’s Rowing So. Hopkinton, Mass.
Nicolas Ramirez Men’s Rowing So. Los Angeles, Calif.
Allyson Redhunt Men’s Rowing Jr. Gorham, Maine
Micaela Reilly Women’s Outdoor Track & Field So. Morristown, N.J.
Mackenzie Reimer Women’s Lacrosse Sr. Dartmouth, Mass.
Julia Rembetsy-Brown Women’s Outdoor Track & Field So. Westminster, Mass.
Kat Restrepo Women’s Outdoor Track & Field So. Columbus, Ohio
Talia Richkin Women’s Rowing Jr. Lexington, Mass.
Alex Rutan Men’s Lacrosse Sr. Walnut Creek, Calif.
Katie Ryan Women’s Tennis So. Falmouth, Maine
Ryan Salerno Men’s Outdoor Track & Field Jr. Brunswick, Maine
Myles Smith Men’s Lacrosse So. Springfield, Mass.
Tyler Starks Baseball Sr. Milton, Mass.
Olivia Stein Women’s Tennis So. Wellesley Hills, Mass.
Roger Stone Men’s Rowing Jr. Greenville, S.C.
Landon Summers Men’s Outdoor Track & Field Jr. Vashon Island, Wash.
Dana Swaffield Women’s Lacrosse Sr. Dover, Mass.
Noah Tocci Baseball Jr. Weston, Mass.
Emily Tolman Women’s Outdoor Track & Field Sr. Scarborough, Maine
Jeff Tucker Men’s Outdoor Track & Field Sr. Elkins, N.H.
Jeff Vaz Men’s Lacrosse Sr. Arlington, Mass.
Sam Wasserman Men’s Lacrosse Sr. Milton, Mass.
Katherine Zafirson Softball Sr. Saco, Maine
Harrison Zhu Men’s Lacrosse Sr. Hastings-on-Hudson, N.Y.
       
Connecticut College
Name Sport Yr. Hometown
Nicole Adam Women's Outdoor Track & Field Sr. Cheshire, Conn.
Tori Allen Sailing Sr. Jamestown, R.I.
April Anderson Women's Water Polo So. Mill Valley, Calif.
Matt Andrews Men's Lacrosse So. Smithfield, R.I.
Tina Balzotti Women's Lacrosse Jr. Duxbury, Mass.
Jake Bank Men's Lacrosse Jr. Scarsdale, N.Y.
Madison Barker Women's Lacrosse So. Boston, Mass.
Ariana Beers Women's Outdoor Track & Field Sr. Fayetteville, N.Y
Ashley Bjorkman Women's Outdoor Track & Field Sr. Mansfield, Mass
Ben Bosworth Men's Outdoor Track & Field Jr. Dorchester, Mass.
Diana Boyer Women's Outdoor Track & Field So. Northbrook, Ill.
Jillian Brigandi Women's Tennis Jr. Harrington Park, N.J.
Emilia Clementi Sailing So. Venice Beach, Calif.
Cayla Condon Women's Outdoor Track & Field So. Sherborn, Mass.
Camden Cone Women's Rowing So. Gardiner, Maine
Annie Cornbrooks Women's Lacrosse So. Wilton, Conn.
Haley Crimmins Women's Lacrosse Jr. Wilton, Conn.
Shannon Cry Women's Water Polo So. Monterey, Calif.
Ashley Curran Women's Outdoor Track & Field Jr. Franklin, Mass.
Ryan Dean Men's Outdoor Track & Field Sr. Leeds, Mass.
Annie DiLisio Women's Rowing Jr. Portland, Maine
Hannah Donegan Women's Lacrosse Jr. Great Falls, Va.
Mack Dowling Men's Lacrosse Jr. Darien, Conn.
Aleksandra Drljaca Women's Tennis So. East Greenwich, R.I.
Katie Dubois Women's Outdoor Track & Field Sr. Scarborough, Maine
Patrick Farrell Men's Tennis So. Smithtown, N.Y.
Kelsey Fischer Women's Rowing Jr. Quincy, Mass.
Dan Gossels Men's Outdoor Track & Field Sr. Sudbury, Mass.
Anna Guay Women's Outdoor Track & Field Jr. Watertown, Conn.
Lacey Hale Women's Lacrosse Jr. Winchester, Mass.
Treat Hardy Sailing So. Waccabuc, N.Y.
Brianna Harrity Women's Water Polo Jr. Jeffersonville, Pa.
Charlotte Hecht Women's Rowing Sr. St. Paul, Minn.
Alejandro Hernandez Men's Outdoor Track & Field Jr. Miami, Fla.
Haley Kachmar Sailing So. Avon, Conn.
Aneeka Kalia Women's Tennis Sr. Southborough, Mass.
Tori Kenyon Women's Outdoor Track & Field Sr. Plymouth, Mass.
Bryce Kopp Sailing Sr. Fairfield, Conn.
Anna Laurence Women's Outdoor Track & Field Sr. Newton, Mass.
Caroline Leonard Women's Outdoor Track & Field Sr. Hingham, Mass.
Charlotte List Sailing So. Fair Haven, N.J.
Max Luing Men's Lacrosse Sr. Ridgewood, N.J.
Hugh MacGillivray Sailing So. Portsmouth, R.I.
Daniel Maffa Men's Tennis Jr. Lexington, Mass.
Caitlin Mahoney Women's Lacrosse So. Wellesley, Mass.
Charlotte Marcoux Women's Tennis Sr. Sudbury, Mass.
Sam McKeown Men's Outdoor Track & Field Sr. South Windsor, Conn.
Kelsey Millward Women's Water Polo Sr. Baie-D'Urfe, Quebec
Greg Montenegro Men's Rowing So. Alexandria,Va.
Tucker Mscisz Men's Lacrosse So. Topsfield, Mass.
Megan Mullin Women's Lacrosse So. Sudbury, Mass.
Micaela Nee Women's Outdoor Track & Field So. Hanover, Mass.
Andrew Peterson Men's Outdoor Track & Field So. Wallingford, Conn.
Issy Pieper Sailing So. Westport, Conn.
Samantha Pierce Women's Water Polo Sr. Windsor, Conn.
Rebecca Quirke Sailing Jr. Rye, N.Y.
Raymond Rich-Fiondella Men's Outdoor Track & Field Jr. North Haven, Conn.
Gianna Rocchio Women's Outdoor Track & Field Sr. Coventry, R.I.
Sam Rodiger Sailing So. Hingham, Mass.
Ben Sachs Men's Tennis So. Mount Kisco, N.Y.
Kevin Schirmacher Men's Lacrosse Jr. Massapequa, N.Y.
Sophie Sharps Women's Rowing Sr. Brooklyn, N.Y.
Sarah Sovia Women's Water Polo Jr. Pottstown, Pa.
Haley Sykes Women's Outdoor Track & Field So. Foxboro, Mass.
Connor Trapp Men's Outdoor Track & Field So. Wilmette, Ill.
Youyang Wang Women's Tennis So. Zhengzhou, China
Niall Williams Men's Outdoor Track & Field Sr. Scotia, N.Y. 
Emily Winter Women's Outdoor Track & Field Sr. Easton, Conn.
Abbey Wrobleski Women's Water Polo Sr. Honolulu, Hawaii
       
Hamilton
Name Sport Yr. Hometown
Michael Alderman Men's Lacrosse So. Cockeysville, Md.
Caitlin Anthony Women's Outdoor Track & Field So. New York, N.Y.
Daphne Assimakopoulos Softball Jr. Belmont, Mass.
Alan Baldwin Men's Lacrosse Sr. Cazenovia, N.Y.
Zack Becker Baseball Sr. West Hartford, Conn.
Grace Berg Women's Outdoor Track & Field Sr. Hinsdale, Ill.
Mike Borek Baseball So. Baldwinsville, N.Y.
Alexandra Brantl Women's Rowing So. Irvington, N.Y.
Michael Burchesky Men's Rowing Jr. Canonsburg, Pa.
Brendan Burke Men's Lacrosse So. Duxbury, Mass.
Meg Cahill Women's Lacrosse So. Sudbury, Mass.
Claire Callahan Women's Rowing So. Norwich, Vt.
Julia Carpenter Softball So. Brunswick, Maine
Mike Chiseri Baseball Sr. Voorheesville, N.Y.
Jon Cohen Men's Tennis Jr. New York, N.Y.
Rachel Cooley Women's Rowing So. Branchburg, N.J.
Matt Creeden Men's Lacrosse Sr. Wrentham, Mass.
John DeGuardi Men's Lacrosse Sr. Ballston Spa, N.Y.
Gaela Dennison-Leonard Women's Lacrosse Sr. Portland, Ore.
Dan DePaoli Baseball So. Brewster, N.Y.
Peter DeWeirdt Men's Outdoor Track & Field So. Evanston, Ill.
Sarah Dimakis Women's Outdoor Track & Field Jr. Federal Way, Wash.
Hattie Duke Women's Lacrosse So. Englewood, Colo.
Brian Ferrell Baseball Sr. Wilmington, N.C.
Michelle Fish Women's Outdoor Track & Field Jr. Slingerlands, N.Y.
Morgan Fletcher Women's Lacrosse Jr. Wayland, Mass.
Jordan Fong Men's Lacrosse So. Weston, Mass.
David Freeman Men's Outdoor Track & Field Sr. Fayston, Vt.
Sellers Garrett Men's Lacrosse Sr. Chevy Chase, Md.
Michaela Guinee Women's Outdoor Track & Field So. Sandy Hook, Conn.
Caroline Harrington Men's Rowing Sr. Wellesley, Mass.
Abby Homer Women's Outdoor Track & Field Sr. Ellsworth, Maine
Noah Huizenga Men's Lacrosse So. Norwich, Vt.
Emily Hull Women's Outdoor Track & Field So. New Hartford, N.Y.
Ben Jeffery Men's Lacrosse Jr. Manlius, N.Y.
Hanna Jerome Women's Outdoor Track & Field So. Englewood, N.J.
Claire Keyte Women's Tennis Jr. New York, N.Y.
Casey Kopp Men's Lacrosse Jr. Rochester, N.Y.
Noah Kramer Men's Lacrosse So. New York, N.Y.
Brandon Lew Men's Lacrosse Sr. Katonah, N.Y.
Parker Lewis Men's Rowing Sr. Lawrence Township, N.J.
Aaron Liu Men's Rowing Sr. Chengdu, China
Charlie Lynn Baseball So. New York, N.Y.
Keara Lynn Women's Rowing Sr. Fayetteville, N.Y.
Oliver Magnusson Men's Rowing Jr. New York, N.Y.
Maddy Maher Women's Rowing So. Sheffield, Mass.
Patrick Malin Men's Outdoor Track & Field So. Minneapolis, Minn.
Matthew McCarron Men's Outdoor Track & Field Jr. West Chester, Pa.
Caroline McCarthy Women's Lacrosse Sr. Belmont, Mass.
Max McKee-Proctor Men's Tennis Jr. Newton, Mass.
Brett Mele Baseball Jr. Ringoes, N.J.
Landon Morin Men's Rowing Sr. Kent, Conn.
Jack Moses Men's Outdoor Track & Field Sr. Medfield, Mass.
Max Newman Men's Outdoor Track & Field Sr. Las Vegas, Nev.
Eleni Neyland Women's Lacrosse So. Boxborough, Mass.
Adam Pfander Men's Outdoor Track & Field Sr. Beacon, N.Y.
Heather Piekarz Women's Rowing Sr. Southborough, Mass.
Jack Pierce Men's Outdoor Track & Field Jr. New Gloucester, Maine
Annie Pooley Women's Lacrosse Sr. Wexford, Pa.
Vishwa Rasania Women's Outdoor Track & Field Jr. Devens, Mass.
Alex Reading Women's Outdoor Track & Field Sr. Sudbury, Mass.
Joe Ricciuti Men's Lacrosse Sr. Norwell, Mass.
David Rose Baseball Sr. Burlington, Vt.
Hannah Rubin Women's Lacrosse Jr. Atherton, Calif.
Isabella Schoning Women's Tennis Sr. Woodbury, N.J.
Ellison Sherrill Women's Lacrosse Jr. Charlotte, N.C.
Lillie Simourian Women's Lacrosse Jr. Dover, Mass.
Zoe Singer Softball So. Ridgewood, N.J.
Nate Somes Men's Outdoor Track & Field Sr. Mansfield, Mass.
Hannah Staab Softball Jr. Darien, Conn.
Alex Streich Men's Tennis So. Norwalk, Conn.
Shen Swartout Softball So. Highlands Ranch, Colo.
Abby Uehling Women's Outdoor Track & Field So. Glenside, Pa.
Nate Weinrauch Men's Lacrosse Jr. Short Hills, N.J.
Noah Weissmann Men's Lacrosse So. Chappaqua, N.Y.
Devin White Men's Tennis Jr. Stonington, Conn.
Grant Whitney Men's Outdoor Track & Field Jr. Hingham, Mass.
Hannah Withiam Women's Lacrosse Sr. Greenwich, Conn.
Eric Zurmuehle Men's Lacrosse So. Westport, Conn.
       
Middlebury
Name Sport Yr. Hometown
Isabella Alfaro Women's Outdoor Track & Field So. Charleston, S.C.
Read Allen Women's Outdoor Track & Field So. Weston, Mass.
Carly Andersen Women's Outdoor Track & Field Sr. Mercer Island, Wash.
Max Araya Baseball Sr. Redding, Conn.
Brianna Bisson Women's Outdoor Track & Field So. Sudbury, Mass.
Nicholas Blelloch Men's Outdoor Track & Field Sr. North Easton, Mass.
Lauren Bougioukas Women's Outdoor Track & Field Sr. North Andover, Mass.
Jon Broome Men's Lacrosse Sr. Mountain Lakes, N.J.
Palmer Campbell Men's Tennis Sr. Nashville, Tenn.
Maggie Caputi Women's Lacrosse Sr. Brunswick, Maine
Lucas Carpinello Men's Outdoor Track & Field Sr. Delmar, N.Y.
Sean Carroll Men's Lacrosse Sr. Wilton, Conn.
Georgia Carroll Women's Lacrosse So. Lutherville, Md.
Jeremy Carter Men's Outdoor Track & Field Jr. Jericho, Vt.
Natalie Cheung Women's Outdoor Track & Field So. Palo Alto, Calif.
Stephen Clarke Men's Lacrosse So. Larchmont, N.Y.
Hailey Cosseboom Women's Lacrosse Jr. Sudbury, Mass.
Brandon Cushman Men's Outdoor Track & Field Sr. Gorham, Maine
Ali Della Volpe Softball So. Concord, Mass.
William de Quant Men's Tennis So. Monaco, France
Nathaniel Durfee Men's Outdoor Track & Field So. Shaftsbury, Vt.
Peter Elkind Men's Outdoor Track & Field So. Westport, Conn.
Bea Eppler Women's Lacrosse Jr. New Canaan, Conn.
Robert Erickson Baseball So. Dallas, Texas
Will Ernst Men's Lacrosse Jr. San Francisco, Calif.
Tyler Farrell Men's Outdoor Track & Field So. Toronto, Ont.
Alexandra Fields Women's Tennis Jr. Coral Gables, Fla.
Alex Freedman Women's Lacrosse So. Villanova, Pa.
Mani Ghiasi Men's Lacrosse Sr. Belvedere, Calif.
Erin Giles Softball Jr. Scarborough, Maine
Megan Griffin Women's Lacrosse Sr. Sudbury, Mass.
Halle Gustafson Women's Outdoor Track & Field Sr. Minneapolis, Minn.
Emma Hamilton Softball Jr. Darien, Conn.
Lauren Henry Women's Outdoor Track & Field Sr. Manhattan Beach, Calif.
Tood Hunsaker Men's Outdoor Track & Field Sr. Scottsdale, Ariz.
Bridget Instrum Women's Lacrosse Sr. Granby, Mass.
John Jackson Men's Lacrosse So. Hood River, Ore.
Olivia Jurkowitz Women's Lacrosse Jr. Greenwich, Conn.
Kisha Kalra Women's Outdoor Track & Field So. Natick, Mass.
Jackie Kearney Women's Outdoor Track & Field Sr. Slingerlands, N.Y.
Evie Keating Women's Lacrosse So. Hanover, N.H.
Madeleine Kinker Women's Lacrosse Sr. Rye, N.Y.
Parker Lawlor Men's Lacrosse So. Carlsbad, Calif.
Jason Lock Baseball Jr. Foster City, Calif.
James Lynch Men's Outdoor Track & Field Sr. Pittsford, N.Y.
Joe MacDonald Baseball Sr. Pepperell, Mass.
Kat Maehr Softball Sr. Sayville, N.J.
Paul Malloy Men's Outdoor Track & Field So. Harvard, Mass.
Sebastian Matt Men's Outdoor Track & Field Sr. New Albany, Ohio
Kate McCluskey Women's Outdoor Track & Field So. Westford, Mass.
Tim McGovern Men's Outdoor Track & Field So. Newton, N.J.
Marykate Melanson Women's Outdoor Track & Field So. Wentworth, N.H.
Emily Mellen Women's Outdoor Track & Field Jr. Basking Ridge, N.J.
Katherine Merrick Women's Outdoor Track & Field Jr. South Burlington, Vt.
J.P. Miller Men's Lacrosse Jr. Wellesley, Mass.
Gigi Miller Women's Outdoor Track & Field So. Bartlett, N.H.
Chelsea Montello Women's Outdoor Track & Field Sr. Orwell, Vt.
Alexandra Morris Women's Outdoor Track & Field Sr. London, England
James Mulliken Men's Outdoor Track & Field So. Westport, Conn.
Alex Nichols Men's Outdoor Track & Field Jr. Brunswick, Maine
Charlie Oberrender Men's Tennis So. Edina, Minn.
Kaysee Orozco Women's Tennis Jr. New Milford, N.J.
Michael Pallozzi Men's Outdoor Track & Field So. Sewell, N.J.
Maddie Pronovost Women's Outdoor Track & Field Jr. Brookline, Mass.
Pippa Raffel Women's Outdoor Track & Field So. Palo Alto, Calif.
Jack Rautiola Men's Lacrosse Sr. Acton, Mass.
Johnny Read Baseball Jr. Washington, D.C.
Brian Rich Men's Outdoor Track & Field Jr. Concord, Mass.
Chrissy Ritter Women's Lacrosse Sr. Middlebury, Vt.
Ryan Rizzo Baseball Jr. Needham, Mass.
Deklan Robinson Men's Outdoor Track & Field Sr. Gloucester, Mass.
Claire Russell Women's Lacrosse So. Hingham, Mass.
Nicole Schachman Women's Outdoor Track & Field Sr. New City, N.Y.
Kyle Schlanger Men's Tennis So. Summerfield, N.C.
Lucy Scott Women's Swimming & Diving Sr. New York, N.Y.
Kevin Serrao Men's Outdoor Track & Field So. Ho-Ho-Kus, N.J.
Sadie Shackelford Women's Tennis Sr. Sewanee, Tenn.
Perri Silverhart Women's Outdoor Track & Field Sr. West Hartford, Conn.
Conor Simons Men's Outdoor Track & Field Sr. Westbury, N.Y.
Ethan Sivulich Men's Swimming & Diving Sr. New Gloucester, Maine
Catie Skinner Women's Outdoor Track & Field Jr. Philadelphia, Pa.
Aaron Slodowitz Men's Lacrosse So. Glen Rock, N.J.
Nathaniel Smith Men's Swimming & Diving Sr. Needham, Mass.
Nate Smith-Ide Men's Lacrosse Jr. Pottstown, Pa.
Ari Smolyar Men's Tennis Sr. West Orange, N.J.
Kyle Soroka Men's Lacrosse Sr. Boxborough, Mass.
Matt St. Amour Men's Basketball Jr. Swanton, Vt.
Eric Stanton Men's Swimming & Diving Jr. Kinnelon, N.J.
Neve Stearns Softball Sr. Granby, Conn.
Miller Steinle Men's Lacrosse Sr. West Hartford, Conn.
Travis Stephens Men's Ice Hockey So. Victoria, B.C.
Jackie Stern Softball Sr. Northfield, Ill.
Melissa Surrette Women's Outdoor Track & Field Sr. Worcester, Mass.
Claire Treesh Women's Swimming & Diving Jr. Darien, Conn.
Jake Turtel Baseball So. New York, N.Y.
Isabel van der Linden  Women's Squash Jr. London, U.K.
Anna Van Kula Women's Ice Hockey Sr. Randor, Pa.
Robin Vincent Women's Outdoor Track & Field So. Sutton, Vt.
Jacob Volz Men's Nordic Skiing So. Incline Village, Nev.
Luna Wasson Women's Nordic Skiing Jr. Wilson, Wyo.
Carly Watson Women's Ice Hockey Jr. Montpelier, Vt.
Zach Weier Men's Ice Hockey So. Shoreview, Minn.
Jack Welch Men's Tennis Sr. Winchester, Mass.
Garrett Werner Baseball Sr. San Antonio, Texas
Frederick Whelan Men's Swimming & Diving Sr. Cos Cob, Conn.
Maddie Winslow Women's Ice Hockey So. Manchester, Vt.
Brendan Wood Men's Outdoor Track & Field Jr. Lincolnshire, Ill.
Elizabeth Wulf Women's Ice Hockey So. Larchmont, N.Y.
Kenan Yates Men's Lacrosse So. San Diego, Calif.
Jessie Yorke Women's Lacrosse Jr. Rumson, N.J.
Geoffrey Ziobro Men's Lacrosse Jr. Weston, Mass.
       
Trinity
Name Sport Yr. Hometown
Ania Aliev Women's Tennis Jr. Needham, Mass. 
Cassia Armstrong Softball Jr. Vancouver, British Columbia
Vanja Babunski Women's Tennis Jr. Belgrade, Serbia
Daniel Badolato Men's Lacrosse Sr. Boonton, N.J.
Victoria Baez Softball So. Tuckahoe, N.Y.
Abigail Barrett Women's Outdoor Track & Field Sr. Hingham, Mass. 
Alexa Barrett Women's Lacrosse Jr. Concord, Mass. 
Elizabeth Becker Women's Rowing Sr. Walpole, Mass. 
Sarah Beckmann Women's Rowing So. Manchester, Mass. 
Seth Bird Men's Lacrosse Sr. Concord, Mass. 
Sarah Black Women's Rowing Sr. Groton, Mass. 
William Boyd Men's Tennis Jr. Hillsborough, Calif.
Kailey Carpenter Men's Rowing Jr. Delray Beach, Fla.
Catherine Cebulla Women's Outdoor Track & Field Jr. Weston, Mass.
Alexandra Cocco Women's Outdoor Track & Field Sr. Woodbridge, Conn. 
Kiley Coffey Women's Lacrosse So. West Newbury, Mass.
Meghan Collins Women's Lacrosse Jr. Marblehead, Mass.
Emily Curtis Women's Tennis So. Milton, Mass. 
Sara Curtis Women's Tennis So. Milton, Mass. 
Briana Daley Women's Outdoor Track & Field So. Oak Park, Ill.
Sean Dunn Men's Outdoor Track & Field Sr. Marcellus, N.Y.
Anthony Egeln, Jr.  Baseball So. Ponte Vedra Beach, Fla.
Katelyn Elinoff Women's Outdoor Track & Field Jr. Hingham, Mass. 
Hannah Ells Women's Outdoor Track & Field So. Amesbury, Mass. 
Michael Fries Men's Outdoor Track & Field So. Winchester, Mass. 
Claudia Garrote Women's Rowing So. Guaynabo, Puerto Rico
Mackenze Genauer Baseball Sr. Montclair, N.J.
Lara Guida Women's Lacrosse Jr. Mendham, N.J.
David Hamilton Men's Lacrosse So. Williamstown, Mass.
Lisa Hovhannesian Women's Rowing Jr. Southborough, Mass. 
Walter Hunnewell III Men's Lacrosse Sr. Wellesley, Mass. 
Claudia Jensen Women's Rowing Sr. Bronxville, N.Y.
Clio Kammerer Women's Lacrosse Jr. Swampscott, Mass.
Daniel Larkins Men's Tennis Sr. Silver Spring, Md. 
Kyle Larsson Men's Outdoor Track & Field So. Franklin Lakes, N.J.
Kathleen Lee Women's Outdoor Track & Field So. Sudbury, Mass. 
Sophie Long Women's Outdoor Track & Field Jr. Darien, Conn.
Luciano Luttmann Men's Rowing So. Phoenixville, Pa. 
Kevin Makie Men's Outdoor Track & Field Jr. Mansfield, Mass. 
Rutendo Matingo Men's Tennis Jr. Weston, Mass.
Brendan McDermott Men's Lacrosse Jr. San Francisco, Calif.
Abigail McQuillan Women's Lacrosse Sr. Medfield, Mass. 
Georgia Mergner Women's Lacrosse So. West Caldwell, N.J.
Cooper Mooney Baseball So. Southbury, Conn.
Clara Nowlan Women's Lacrosse So. Needham, Mass. 
Grace O'Donnell Women's Lacrosse So. Yarmouth, Maine
Amanda Paine Softball So. Moultonborough, N.H.
Michaela Powers Women's Outdoor Track & Field Sr. Middleton, Mass. 
Erica Quinones Softball Sr. Trumbull, Conn. 
Meaghan Race Softball So. Grand Rapids, Mich. 
Jagger Riefler Men's Tennis Jr. Wimbledon, England
Deven Roberts Men's Outdoor Track & Field So. Cape Elizabeth, Maine
Ian Robinson Men's Rowing Sr. Norfolk, Conn.
Molly Ryan Women's Outdoor Track & Field Sr. Stratham, N.H.
Matthew Sajer Men's Lacrosse So. Summit, N.J.
Abbey Schlangen Women's Outdoor Track & Field Sr. Raymond, N.H.
Sydney Schonefeld Women's Tennis So. Tiburon, Calif. 
Aaron Segel Men's Tennis Sr. Needham, Mass. 
Karly Simpson Women's Lacrosse Jr. South Hadley, Mass.
Lars Skattum Men's Tennis Sr. London, England
Camden Smith Men's Tennis Sr. Dedham, Mass. 
Rachael Smith Softball So. Winchester, Mass. 
Carter Snyder Baseball So. Lemont, Ill.
Chris Speer Baseball Jr. Westport, Conn.
Jack Stallman Men's Lacrosse So. Barrington, R.I.
Nicole Stauffer Women's Lacrosse Jr. Cheshire, Conn.
Alexander Stoczko Men's Rowing Jr. Wayne, Pa. 
Lily Talesnick Women's Outdoor Track & Field Sr. Denver, Colo.
Lauren Tierney Women's Outdoor Track & Field Sr. Carlisle, Mass. 
Katie Tonyai Women's Outdoor Track & Field Jr. Jaffrey, N.H.
Michelle Treglia Softball So. Fairfield, Conn. 
Charles Tuckwell Men's Rowing So. St. Catherine-St. Martin, U.K.
John Walsh Men's Lacrosse So. Needham, Mass. 
Christopher White Men's Rowing Jr. Winchester, Mass. 
Phillip Winser Men's Tennis Jr. St. Lazare, Quebec
       
Tufts
Name Sport Yr. Hometown
Ben Andreycak Men’s Lacrosse Sr. Pleasantville, N.Y.
Alex Apostolides Men’s Outdoor Track & Field Sr. Athens, Greece
Annie Artz Women’s Lacrosse Jr. Gates Mills, Ohio
Jacqueline Baum Women’s Tennis Jr. Highland Park, Ill.
Sandy Beatty Sailing Jr. Toronto, Ont.
Olivia Beltrani Women’s Outdoor Track & Field Sr. Pleasant Valley, N.Y.
Austin Bendetson Men’s Tennis Jr. Andover, Mass.
Veer Bhalla Men’s Outdoor Track & Field Sr. West Windsor, N.J.
Connor Bilby Men’s Lacrosse Sr. Chatham, N.J.
Mitchell Black Men’s Outdoor Track & Field Sr. Brunswick, Maine
Declan Borchich Men’s Lacrosse So. Bronxville, N.Y.
Brigid Bowser Women’s Lacrosse Sr. Westborough, Mass.
Justin Brogan Men’s Tennis So. Falmouth, Maine
Douglas Burt Men’s Rowing Jr. Erie, Pa.
Dani Burton Women’s Rowing So. Pittsburgh, Pa.
Sera Busse Women’s Rowing So. Oakland, Calif.
Conner Calabro Women’s Tennis Jr. Sherman Oaks, Calif.
Mary Ellen Caruso Women’s Outdoor Track & Field Sr. Belmont, Mass.
Michelle Chisdak Softball So. Vestal, N.Y.
Hani Chkess Men’s Rowing So. Cluj-Napoca, Romania
Peter Clark Men’s Outdoor Track & Field So. Potsdam, N.Y.
Jaymi Cohen Women’s Lacrosse Sr. Andover, Mass.
Matt Cohen Men’s Rowing So. Orinda, Calif.
Jon Conley Men’s Lacrosse Jr. Canton, Mich.
Emma Conroy Women’s Rowing So. Wayland, Mass.
Hannah Conroy Women’s Tennis Jr. Reading, Mass.
Blake Coolidge Men’s Outdoor Track & Field Jr. Great Falls, Va.
Carrie Copacino Softball Jr. Newton, Mass.
Danny Coran Men’s Tennis So. Milwaukee, Wis.
Lily Corcoran Women’s Outdoor Track & Field Sr. Needham, Mass.
Erica County Softball Sr. Arlington, Mass.
Michael Curley Men’s Outdoor Track & Field Sr. North Attleboro, Mass.
Andrew David Baseball Sr. Pacific, Mo.
Elly Day Women’s Outdoor Track & Field Sr. Milton, Mass.
Michele de Mars Women’s Outdoor Track & Field Sr. Falls Church, Va.
Tom DePalma Men’s Outdoor Track & Field So. Southbury, Conn.
Andrew DiMaiti Men’s Outdoor Track & Field So. Medford, Mass.
Rita Donohoe Women’s Outdoor Track & Field Jr. Hopedale, Mass.
Jenn Duffy Women’s Lacrosse So. Miller Place, N.Y.
Connor Fallon Men’s Rowing Jr. Yarmouth, Maine
Leah Fortson Women’s Rowing Sr. Anchorage, Alaska
Matea Friedel Women’s Outdoor Track & Field So. Rye, N.Y.
Julia Fuller Sailing Jr. Darien, Conn.
Raina Galbiati Softball So. Boulder, Colo.
Sam Gates Sailing Jr. Mill Valley, Calif.
Jake Gillespie Men’s Lacrosse Sr. Topsfield, Mass.
Jay Glickman Men’s Tennis Sr. Chappaqua, N.Y.
Kevin Godin Baseball Sr. Canton, Mass.
Sophia Gomez Women’s Rowing So. Miami, Fla.
Audrey Gould Women’s Outdoor Track & Field Sr. Pelham, Mass.
Linus Gordon Men’s Outdoor Track & Field So. Malibu, Calif.
Casey Gowrie Sailing Sr. Old Saybrook, Conn.
Julia Grace Women’s Rowing So. Natick, Mass.
John Greenberg Men’s Outdoor Track & Field So. Haddonfield, N.J.
Chris Gregory Men’s Outdoor Track & Field So. Indianapolis, Ind.
Julien Guiot Sailing So. Bethesda, Md.
Rohan Gupte Men’s Tennis So. Las Vegas, Nev.
Mary Gusentine Women’s Rowing So. Norfolk, Va.
Frank Hattler Men’s Lacrosse So. Palo Alto, Calif.
Taylor Hagedorn Men’s Rowing So. Chicago, Ill.
Chelsea Hayashi Women’s Tennis Jr. San Anselmo, Calif.
Evie Heffernan Women’s Outdoor Track & Field So. Newton, Mass.
Thomas Hendrickson Men’s Rowing So. Madison, N.J.
Julia Hofer Women’s Rowing So. Red Wing, Minn.
Jackson Horwitz Men’s Rowing Sr. Menlo Park, Calif.
Kyle Howard-Johnson Men’s Lacrosse Sr. Chatham, N.J.
Cam Irwin Men’s Lacrosse Jr. Glenview, Ill.
Rob Jacobson Men’s Tennis Sr. Winnetka, Ill.
Griffin Johnson Men’s Lacrosse So. Syracuse, N.Y.
Lucas Johnson Men’s Lacrosse Jr. Syracuse, N.Y.
Josh Kaltman Men’s Rowing So. Livingston, N.J.
Maria Karam Men’s Rowing Sr. Ottawa, Ontario
Alex Kasemir Men’s Outdoor Track & Field Sr. Highland Park, Ill.
Natalia Kastenberg Women’s Rowing Jr. Haddonfield, N.J.
Kevin Kelly Men’s Tennis Jr. Ashburn, Va.
MaryClaire Kiernan Sailing Jr. Hinsdale, Ill.
Ashton Knight Men’s Rowing So. Weston, Mass.
Jonathan Lapadula Men’s Rowing Sr. Pelham, N.Y.
Eliza Lawless Women’s Outdoor Track & Field So. Bethlehem, Pa.
Annie Levine Women’s Outdoor Track & Field Sr. Essex Junction, Vt.
Shelby Lipson Softball Jr. East Brunswick, N.J.
Lauren Louks Women’s Tennis So. Malibu, Calif.
Hannah Loss Women’s Outdoor Track & Field Jr. Sarasota, Fla.
Kate Mackin Women’s Lacrosse Jr. Chagrin Falls, Ohio
Arielle Man Women’s Rowing So. Montclair, N.J.
Cody McCallum Baseball Sr. Rutherford, N.J.
Taylor Meek Women’s Lacrosse So. Beverly, Mass.
Alexa Meltzer Women’s Tennis Jr. New York, N.Y.
Zach Merchant Men’s Rowing Jr. Lebanon, Pa.
Zoe Miller Women’s Tennis So. Agoura Hills, Calif.
Patrick Milne Men’s Outdoor Track & Field So. Franklin, Mass.
Matt Moser Baseball Sr. Great Falls, Va.
Lienne Ng Women’s Rowing So. Austin, Texas
Tim Nichols Men’s Outdoor Track & Field Jr. North Lima, Ohio
Olivia Nicholson Women’s Outdoor Track & Field So. Delray Beach, Fla.
Caroline Nowak Women’s Lacrosse So. Glenview, Ill.
Luke O’Connor Men’s Outdoor Track & Field Jr. Chicago, Ill.
Tyler Olney Men’s Lacrosse Jr. Clifton Park, N.J.
Roy Peleg Men’s Tennis Sr. Herzliya, Israel
Abigail Perelman Women’s Rowing Sr. South Carlsbad, Calif.
Tom Petry Baseball Jr. Worcester, Mass.
Maude Plucker Women’s Rowing So. New York, N.Y.
Nico Pollack Men’s Lacrosse So. Arlington, Va.
Margot Rashba Women’s Outdoor Track & Field So. Port Jefferson, N.Y.
Christina Raso Softball Sr. Burlington, Mass.
Alp Rodopman Sailing Jr. Istanbul, Turkey
Julia Rogers Women’s Outdoor Track & Field Sr. Jacksonville, Fla.
Griffin Rolander Sailing Jr. Terrace Park, Ohio
Holden Rosen Grupp Men’s Lacrosse So. Upper Saddle River, N.J.
Caroline Ross Women’s Lacrosse Sr. Sewickley, Pa.
Matt Rothstein Baseball Jr. Roslyn, N.Y.
Tori Rudnicki Women’s Lacrosse So. Lutherville, Md.
Annelise Ryan Women’s Rowing So. River Forest, Ill.
Alex Salazar Men’s Lacrosse Sr. Summit, N.J.
Jon Sax Men’s Lacrosse Sr. Villanova, Pa.
Andrew Seiter Men’s Lacrosse So. Ridgewood, N.J.
Jennifer Sherwill Women’s Outdoor Track & Field So. Wallingford, Calif.
Samantha Siciliano Softball So. Chatsworth, Calif.
Rachel Siegler Women’s Rowing Sr. Washington, D.C.
Danielle Skufca Women’s Outdoor Track & Field So. Niskayuna, N.Y.
Jeremy Slavitz Men’s Rowing Jr. Tiburon, Calif.
Claire Sleigh Women’s Rowing Sr. Chevy Chase, Md.
Sydney Smith Women’s Outdoor Track & Field Sr. Englewood, Colo.
Sara Stokesbury Women’s Outdoor Track & Field So. Avon, Conn.
Atticus Swett Men’s Outdoor Track & Field Sr. Bow, N.H.
Caroline Talbert Women’s Rowing So. Houston, Texas
Andrew Takasugi Men’s Rowing So. Lawrenceville, N.J.
Alex Tong Sailing Jr. Seattle, Wash.
Curt Townshend Men’s Lacrosse Sr. New Canaan, Conn.
James Traester Men’s Outdoor Track & Field Sr. Amherst, Mass.
Brendan Treanor Men’s Lacrosse Sr. Belmont, Mass.
Nick Usoff Men’s Outdoor Track & Field Jr. Acton, Mass.
Speros Varinos Baseball Jr. Middleton, Mass.
Olivia Veillette Women’s Lacrosse Jr. Amherst, N.H.
Andrew Warren Men’s Rowing Sr. Brunswick, Maine
Garrett Weinstein Men’s Tennis So. Owings Mills, Md.
Jonathan Williams Men’s Rowing Sr. Mount Laurel, N.J.
Tai Williams Women’s Rowing Jr. Fairfield, Conn.
J.J. Zhou Men’s Rowing Sr. Nanjing, China
Lucy Zwigard Sailing So. Skaneateles, N.Y.
       
Wesleyan
Name Sport Yr. Hometown
Joie Akerson Women's Outdoor Track & Field Jr. Denver, Colo.
Rachel Aronow Women's Lacrosse Jr. West Hartford, Conn.
Eric Arsenault Men's Outdoor Track & Field Jr. Branford, Conn.
Brandon Baker Men's Rowing So. Charlotte, N.C.
Marco Baratta Baseball Sr. Tenafly, N.J.
Hank Barrett Men's Lacrosse Jr.  New Canaan, Conn.
Sara Bennett Women's Lacrosse So. Hamden, Conn.
Ted Bergman Men's Lacrosse Jr. Media, Pa.
Julia Black Women's Lacrosse So. Darien, Conn.
Hannah Brigham Women's Rowing Jr. Wayland, Mass.
Zachary Brint Men's Tennis Sr. Highland Park, Ill.
Thad Brown Men's Rowing Jr. Arlington, Va.
Emma Buford Women's Rowing Sr. New York, N.Y.
Steven Chen Men's Tennis So. San Diego, Calif.
Keith Conway Men's Outdoor Track & Field Sr. Newburyport, Mass.
Nicholas Coppola Baseball So. Ridgewood, N.J.
Jake Cresta Men's Lacrosse So. Horsham, Pa.
Anne Dade Women's Rowing Sr. Norwich, Vt.
Niall Devaney Men's Lacrosse Sr. Weston, Conn.
Dasha Dubinsky Women's Tennis So. Antelope, Calif.
Will Dudek Men's Outdoor Track & Field Jr. Montclair, N.J.
Tom Dupont Men's Lacrosse Jr. Cheshire, Conn.
Cory Ekstrom Men's Lacrosse Jr. Chappaqua, N.Y.
Caroline Elmendorf Women's Outdoor Track & Field Jr. Bethesda, Md.
Jordan Farber Baseball Sr. Livingston, N.J.
A.J. Ferrara Baseball So. North Easton, Mass.
Morgan Findley Women's Outdoor Track & Field So. Albuquerque, N.M.
Leah Giacalone Women's Lacrosse Jr. Westford, Mass.
Chris Glabicky Men's Outdoor Track & Field Sr. Palmer, Mass.
Gus Greenberg Men's Lacrosse Jr. Jenkintown, Pa.
Mollie Grunat Softball Sr. Ridgewood, N.J.
Emma Halter Women's Rowing Jr. Concord, N.H.
Martha Harding Women's Lacrosse Sr. Woodside, Calif.
Collin Hitter Men's Lacrosse So. West Islip, N.Y.
Tess Holland Women's Outdoor Track & Field So. San Francisco, Calif.
Jamie Hom Softball Jr. Santa Monica, Calif.
Stephen Howard Baseball So. Williamsburg, Va.
Andrew Huizenga Men's Lacrosse So. Norwich, Vt.
Jared Jacobs Men's Lacrosse Sr. Malvern, Pa.
Madeline James Women's Tennis Sr. Marblehead, Mass.
Matthew Jeye Baseball So. Holliston, Mass.
Remy Johnson Women's Rowing Sr. Winnetka, Ill.
Eric Jones Baseball Sr. Ridgefield, Conn.
Aida Julien Women's Outdoor Track & Field So. San Leandro, Calif.
Kiley Kennedy Women's Outdoor Track & Field Sr. Branford, Conn.
Michael King Men's Tennis Sr. Brentwood, Tenn.
Helen Klass-Warch Women's Tennis So. St. Paul, Minn.
Emma Koramshahi Women's Rowing Sr. Baltimore, Md.
Stephen Kovalsky Men's Lacrosse So. Mendham, N.J.
Nina Labovich Women's Lacrosse Sr. Alexandria, Va.
Ella Lindholm-Uzzi Women's Tennis Jr. Germantown, N.Y.
Isabel Linzer Softball Jr. Arlington, Va.
Sylwia Lipior Women's Outdoor Track & Field So. Springfield, Mass.
Michael Liu Men's Tennis Jr. Basking Ridge, N.J.
John MacIntosh Men's Lacrosse Sr. Chestertown, Md.
Colin Mahoney Men's Outdoor Track & Field So. Ashland, Mass.
Ellie Martin Women's Outdoor Track & Field Sr. Weston, Conn.
Angelina Massoia Softball Sr. Feeding Hills, Mass.
Liana Mathias Women's Lacrosse Jr. Ridgefield, Conn.
Colin Mattox Men's Rowing Jr. Moorestown, N.J.
Grace McCann Women's Lacrosse Jr. Simsbury, Conn.
Nicole McCann Women's Tennis So. Amherst, Mass.
Julie McDonald Softball So. Commack, N.Y.
Ava Miller-Lewis Women's Rowing Jr. Albany, Calif.
Lyle Mitchell Men's Lacrosse Sr. Weston, Conn.
Amanda Molitor Women's Rowing So. Wayne, Pa.
Chris Nanda Men's Rowing Sr. Shreveport, La.
Colleen O'Neill Women's Outdoor Track & Field So. Chatham, N.J.
William O'Sullivan Baseball Jr. Needham, Mass.
Zach Obstfeld Men's Rowing So. Berkeley, Calif.
Su Pardo Softball Sr. Malverne, N.Y.
Becca Phillips Women's Lacrosse Jr. Topsfield, Mass.
Greg Pietroforte Men's Lacrosse Sr. Brooklyn, N.Y.
Michael Queenan Men's Rowing Jr. Weston, Mass.
Nikita Rajgopal Women's Outdoor Track & Field Jr. Concord, Mass.
Abigail Reed Women's Lacrosse Sr.  Reston, Va.
Tom Reid Men's Outdoor Track & Field So. York, Maine
Jake Roberts Men's Tennis Jr. La Jolla, Calif.
Ethan Rode Baseball Jr. Doylestown, Pa.
Amanda Roosa Softball Sr. Allegany, N.Y.
Cyrus Rothwell-Ferraris Baseball So. Norwich, Vt.
Sam Rudovsky Men's Tennis Sr. Philadelphia, Pa.
Ellis Schaefer Baseball Jr. Newtown Square, Pa.
Molly Schassberger Women's Outdoor Track & Field Jr. Smithfield, Maine
Emma Siegenberg Men's Rowing So. Newton, Mass.
Meredith Smith Women's Lacrosse Jr. Ocean City, Md.
Elizabeth Spitz Women's Lacrosse So. Gladwyne, Pa.
Ananya Subrahmanian Women's Outdoor Track & Field So. Singapore, Singapore
Curran Sullivan Men's Lacrosse So. Rye, N.H.
John Vansant Men's Outdoor Track & Field So. Thetford, Vt.
Alexis Walker Women's Outdoor Track & Field Sr. Oklahoma City, Okla.
Matthew Weinsier Men's Rowing Sr. New York, N.Y.
Rielly Wieners Softball Jr. West Springfield, Mass.
Asher Young Baseball Jr. Amherst, Mass.
Christina Zaccardi Softball Jr. Eastchester, N.Y.
       
Williams
Name Sport Yr. Hometown
Brian Astrachan Men’s Tennis Sr. Orange, Conn. 
Hannah Atkinson Women’s Tennis Jr. Toronto, Ontario 
Daisy Banta Women’s Outdoor Track & Field So. Richmond, Va. 
Nigel Bates Men’s Outdoor Track & Field Jr. Hopwell, N.Y. 
Margo Beck Softball So. Plano, Texas 
Alex Beschloss Baseball Sr. Washington, D.C. 
Brett Bidstrup Women’s Lacrosse Jr. Byfield, Mass. 
Karl Bocker Men’s Rowing So. Stockholm, Sweden 
Brendan Bossidy Men’s Lacrosse Sr. Ridgefield, Conn. 
Stephanie Boulger Women’s Outdoor Track & Field So. Tucson, Ariz. 
Graham Buchan Men’s Rowing Jr. Toronto, Canada 
Michelle Buncke Women’s Outdoor Track & Field Jr. Lake Oswego, Ore. 
Sam Burrington Men’s Lacrosse Jr. Brookline, Mass. 
Molly Burroughs Women’s Rowing Jr. St. Louis, Mo. 
Julia Cancio Women’s Tennis So. Concord, Mass. 
Arnie Capute Baseball Sr. Baltimore, Md. 
Michael Cassidy Baseball So. Mahwah, N.J. 
Brittany Chung Women’s Rowing So. Ridgewood, N.J. 
Griffin Colaizzi Men’s Outdoor Track & Field So. Alexandria, Va. 
Hannah Cole Women’s Outdoor Track & Field Jr. Honeoye Falls, N.Y. 
Marcus Colella Baseball Jr. Gibsonia, Pa. 
Ian Concannon Men’s Outdoor Track & Field So. Durham, N.C. 
Sarah Cooperman Women’s Rowing Jr. Westport, Conn. 
Katie Costantini Women’s Rowing Sr. Pelham, N.Y. 
Colin Cotton Mens' Outdoor Track & Field Sr. Cincinnati, Ohio 
Peter Crane Men’s Lacrosse Sr. Wellesley, Mass. 
Lexi Curt Softball So. Moorpark, Calif. 
Ben Decker Men's Outdoor Track & Field So. Yarmouth, Maine 
Kathryn Dix Men’s Rowing So. Annapolis, Md. 
Tyler Duff Baseball Jr. Orefield, Pa. 
Zachary Dulabon Men’s Outdoor Track & Field So. Vancouver, Wash. 
Rebecca Dunwoody Women’s Rowing Jr. Seattle, Wash. 
Michael Fahey Men’s Lacrosse Jr. Manhasset, N.Y. 
Kat Fearey Women’s Lacrosse So. Duxbury, Mass. 
Greg Ferland Men’s Outdoor Track & Field Sr. Cumberland Foreside, Maine 
Aaron Finder Men’s Rowing Jr. New York, N.Y. 
Devin Flynn Men’s Rowing So. Rockville, Md. 
Todd Ford Men’s Outdoor Track & Field Sr. Glenview, Ill. 
Thomas Fowler Men’s Lacrosse Jr. Summit, N.J. 
Max Friend Men’s Lacrosse Jr. Larkspur, Calif. 
Elijah Fromm Men’s Rowing Jr. Mission Hills, Kan. 
Cole Futterman Baseball Jr. Montclair, N.J. 
Mia Gancayco Women’s Tennis So. Potomac, Md. 
Evan Gancedo Women’s Outdoor Track & Field So. Pasadena, Calif. 
Bryson Gilbert-Bono Men’s Lacrosse Sr. Wellesley, Mass. 
Natalie Gill Women’s Lacrosse Sr. Medfield, Mass. 
Olivia Goodheart Women’s Outdoor Track & Field So. Lorane, Ore. 
Peter Hale Men’s Outdoor Track & Field Jr. Swampscott, Mass. 
Helene Hall Women’s Outdoor Track & Field So. Irvington, N.Y. 
Anna Harleen Women’s Outdoor Track & Field So. Ross, Calif. 
Maya Hart Women’s Tennis Sr. Amherst, Mass. 
Gemma Holt Women’s Rowing Jr. Seattle, Wash. 
Logan Jester Men’s Rowing Sr. Tallahassee, Fla. 
Rachel Jones Women’s Rowing So. Hamden, Conn. 
Olivier Joseph Men’s Outdoor Track & Field So. Willingboro, N.J. 
Kate Kennedy Women’s Outdoor Track & Field So. London, England 
Erik Kessler Men’s Rowing Jr. Sudbury, Mass. 
Alex Kilman Men’s Outdoor Track & Field So. San Diego, Calif. 
Victoria Kingham Women’s Outdoor Track & Field So. New York, N.Y. 
Jack Lauroesch Men’s Lacrosse Sr. Corning, N.Y. 
Kendall Leet-Otley Women’s Outdoor Track & Field Jr. Rochester, Minn.  
Calvin Ludwig Men’s Rowing So. Poughkeepsie, N.Y. 
Eleanor Lustig Women’s Lacrosse So. Wenham, Mass. 
Tanner MacIvor Men’s Lacrosse Sr. Niskayuna, N.Y. 
Blake Mackall Men’s Tennis Sr. Santa Barbara, Calif. 
Alyssa Maddalone Women’s Lacrosse Sr. Newton, Pa. 
Gabrielle Markel Women’s Rowing Jr. Girdwood, Alaska 
Brenna Martinez Softball So. Arvada, Colo. 
Eliza Matt Women’s Outdoor Track & Field So. New Albany, Ohio 
Bijan Mazaheri Men’s Outdoor Track & Field Sr. Wellesley, Mass. 
Grace McCabe Women’s Rowing So. Denver, Colo. 
Miles McCarthy Men’s Lacrosse Sr. Framingham, Mass. 
James McFarland Men’s Lacrosse So. Northbrook, Ill. 
Chris McLaughlin Men’s Lacrosse So. Suffield, Conn. 
Kathryn McNaughton Women’s Outdoor Track & Field Sr. State College, Pa. 
Alex Meyer Men’s Rowing So. Brookline, Mass. 
Bertie Miller Women’s Rowing So. New York, N.Y. 
Wyatt Millstone Men’s Rowing So. Davis, Calif. 
Alejandra Moran Women’s Outdoor Track & Field Jr. Deming, N.M. 
Tobias Muellers Men’s Outdoor Track & Field So. Burlington, Vt. 
Devlin Nelligan Men’s Lacrosse Jr. Severna Park, Md. 
Jessica O’Brien Women’s Outdoor Track & Field Sr. Germantown, Mass. 
Matt O’Connor Men’s Lacrosse So. Allison Park, Pa. 
Nina Pande Women’s Outdoor Track & Field Jr. Chapel Hill, N.C. 
Maggie Peard Women’s Outdoor Track & Field Jr. Wallingford, Conn. 
Kevin Persons Men’s Outdoor Track & Field Sr. Melrose, Mass. 
Elowyn Pfeiffer Women’s Outdoor Track & Field So. St. Paul, Minn. 
Greg Plumb Men’s Lacrosse So. Wellesley, Mass. 
Michael Polson Men’s Rowing Jr. Chicago, Ill. 
Jose Raventos Men’s Tennis Sr. Escazu, Costa Rica 
Anne Rehfuss Women’s Lacrosse Sr. Latham, N.Y. 
Meg Richardson Women’s Outdoor Track & Field Sr. Iowa City, Iowa 
Thomas Riley Men’s Outdoor Track & Field So. Baltimore, Md. 
Jack Roberts Baseball Jr. Vineyard Haven, Mass. 
Emma Robinson Women’s Outdoor Track & Field So. Princeton, N.J. 
Matt Rock Men’s Outdoor Track & Field Sr. Edina, Minn. 
Conor Roddy Men’s Lacrosse Sr. Medfield, Mass. 
Luke Rodino Baseball Jr. Livingston, N.J. 
Chloe Rogers Women’s Outdoor Track & Field Jr. Denver, Colo. 
Andrew Rondeau Men’s Rowing Jr. Hampton Falls, N.H. 
David Rosas Baseball Sr. San Jose, Calif. 
Alex Ruberto Men’s Rowing Jr. Parkland, FL 
Anna Ryba Women’s Outdoor Track & Field Sr. Bethesda, Md. 
Emily Saulnier Women’s Rowing So. Morristown, N.J. 
Doug Schaffer Baseball So. New Haven, Conn. 
Deanna Segall Women’s Rowing Jr. Potomac, Md. 
Lacey Serletti Women’s Outdoor Track & Field Sr. Wynnewood, Pa. 
Rohan Shastri Men’s Tennis Jr. Williamstown, Mass. 
Emily Shea Women’s Outdoor Track & Field Sr. Nesconset, N.Y. 
Isha Singh Women’s Lacrosse So. Plainsboro, N.J. 
Rebecca Smith Women’s Rowing So. Wellesley Hills, Mass. 
Alex Stone Women’s Tennis Sr. Short Hills, N.J. 
Emory Strawn Women’s Rowing Jr. Houston, Texas 
Emily Sundquist Women’s Outdoor Track & Field So. Salt Lake City, Utah 
Katie Swoap Women’s Rowing Jr. Williamstown, Mass. 
Matt Tarduno Men’s Outdoor Track & Field Sr. Rochester, N.Y. 
Laney Teaford Women’s Outdoor Track & Field Jr. Sacramento, Calif. 
Mairead Toms Women’s Lacrosse Jr. Charlottesville, Va. 
Rehaan Vij Men’s Tennis So. Singapore 
Eleanor Wachtel Women’s Rowing Jr. Chevy Chase, Md. 
Grace Weatherall Women’s Track & Field Sr. Ipswich, Mass. 
Howard Weiss Men’s Tennis Sr. Great Neck, N.Y. 
Stella Worters Women’s Outdoor Track & Field So. Charlton, Mass. 
Steven Yannacone Men’s Outdoor Track & Field Jr. West Chester, Pa. 
Emma Zehner Women’s Outdoor Track & Field Jr. New Haven, Conn.
View: Mobile | Desktop